Krájení dortu, novomanželský tanec, hod kyticí. To všechno je svatba. Událost, na kterou pozvete rodinu, nejbližší přátele, jejich partnery a partnerky a chcete s nimi sdílet jeden šťastný den. Každá svatba je sice jiná, ale budoucí novomanželé mají často jeden stejný cíl. Aby zazářila.  

Plánování svatby je často otázka několika měsíců, někdy dokonce i více než jednoho roku. Na přípravu takové události je potřeba vše prozkoumat, naplánovat, zkoordinovat. Svatebním obřadem to začíná, ale až po něm opadnou nervy, nálada se uvolní a ta pravá párty začíná až se setměním. A jak zařídit, aby byla atmosféra nezapomenutelná i v noci? Světýlkov Vám s tím může pomoct 

Hlavně jednoduše 

Při plánování svatby je vše nové a složité. Máte spoustu možností, variant a kombinací, které na vás číhají na každém kroku. Někdy je těch variant až moc a člověk se zkrátka nemůže rozhodnout. Chtěli jsme to zjednodušit. Světýlkov proto připravil 3 sady světelných řetězů – Mini, Standard a Maxi. Tyto sady obsahují vše, co pro nazdobení svatby potřebujete a to světelné řetězy a nápisy se svatební tematikou. Jaké množství zvolíte je pouze na vás. 

Jak to funguje, aneb od Aše po Havířov 

Většina svateb se odehrává v sobotu. V roce 2019 jich v České republice bylo více než 50 000 a to zejména v období od června do září. Světýlkov pomůže rozzářit vaši svatbu nehledě na to, kde ji budete pořádat. V rámci předání světýlek můžete zvolit buď volbu osobního převzetí v Praze, nebo vám doručíme světýlka kamkoli po České republice.  

Abyste měli dostatek času na přípravu, půjčujeme vám světýlka vždy ve středu, či čtvrtek v týdnu před svatbou, v pondělí po svatbě je pak stačí vrátit či poslat zpět. Pro co nejjednodušší přípravu jsou světýlka vybavena bateriemi, abyste se nemuseli o nic starat. 

Zázáří Vaše svatba? 

Plánujete svatbu? Určitě nevynechejte večerní výzdobu a nezapomenutelnou atmosféru, kterou světýlka vytvoří. Z vlastní zkušenosti víme, že příprava svatby je psychicky náročná událost a vyčerpání po svatbě také není malé. Snažíme se proto poskytovat vždy ten nejlepší servis, jasně a srozumitelně, abyste si to mohli užít se vším všudy. Zazáří Vaše svatba?