Sháníte něco neobvyklého a neotřelého, co se naprosto vymyká vaší současné sbírce klenotů? Podívejte se s námi na inovativní a zajímavé tvary, které se ve světě šperků prosadily.

Letošní hit: geometrické tvary

Trojúhelníky, čtverce, kruhy. Geometrické náušnice jsou oblíbené pro svou variabilitu. Díky různým barvám i velikostem můžete vybrat ty, které vám nejlépe padnou. Kruhové zlaté náušnice vypadají velmi moderně a elegantně, hodí se k šatům i k ležérnímu saku, čtverce zase k jednoduchému tričku a džínům. Pokud chcete zazářit na večírku, nebojte se vyniknout s náušnicemi s výraznými zlatými tyčinkami.

Náušnice, které to vyjádří za vás

Určitě jste slyšeli pojem “statement” šperky. Jsou to takové klenoty, kterými vyjádříte přesně to, co si přejete. Obvykle se jedná o výrazné a odvážné kousky, které upoutají pozornost, a to jsou bezpochyby náušnice. Zkuste například zlaté pecky s výraznými drahokamy, dlouhé visací náušnice s černými diamanty nebo velké obroučky. Pokud je sladíte s jednoduchým overalem nebo strukturovaným sakem, máte vyhráno.

Náušnice jako od Picassa

Porušujte pravidla, buďte nekonvenční a upusťte uzdu své fantazii jako Picasso ve své umělecké tvorbě. Díky abstraktním náušnicím budete jednoduše svá. Výběr je široký, od jemných a decentních až po odvážné a poutavé. Často jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je kov, polymerová hmota nebo sklo. Úžasné skvosty ale nabízí i samotné zlato. Hodí se pro každou příležitost a k minimalistickému stylu oblečení.

Zakomponujte přírodu

Oslavte lásku k přírodě a její symboliku zhmotněte pomocí šperků. Zakřivené linie, přírodní motivy a organické tvary jako jsou lístky, květiny nebo kapky vody jsou ideálními motivy, díky kterým se v každodenním životě můžete se světem přírody více spojit. Vybírat můžete od ležérních až po ty  elegantní, které se dají kombinovat s každým outfitem.

tous.com