Náušnice jsou nezbytnou součástí šatníku každé ženy. Ať už dáváte přednost výrazným kouskům nebo klasickým designům, existují určité typy náušnic, které by měla vlastnit každá žena. Pojďme si ukázat ty, které by ve vaší šperkovnici určitě neměly chybět. 

Diamantové pecky

Minimalistické diamantové pecky jsou nedílnou součástí sbírky šperků a sluší všem ženám bez ohledu na věk, délku vlasů nebo styl oblékání. Ať už dáváte přednost jednomu nebo více diamantům, tyto náušnice jsou ideální pro každou příležitost a dodají vašemu outfitu šmrnc. 

diamantove-pecky

Zdroj: klenota.cz 

Zlaté kruhy

Zlaté kruhové náušnice jsou univerzální klasikou, která nikdy nevyjde z módy. Ať už jsou součástí vašeho formálnějšího oblečení nebo jen chcete dodat svému každodennímu vzhledu špetku půvabu, díky těmto náušnicím se budete cítit sebevědomě a probudíte svou ženskost. Vyberte si svůj pár, do kterého se zamilujete. 

zlate-kruhove-nausnice

Zdroj: tiffany.com 

Elegantní perly

Perlové šperky jsou oblíbené již po staletí. Dodají každému outfitu nádech sofistikovanosti a elegance a jsou ideální pro každou příležitost. Naleznete je v různých tvarech, velikostech i barvách. Objevte jejich přírodní kouzlo a vyberte si jedinečný design, který bude sedět právě vám. 

jemne-elegantni-perly

Zdroj: klenota.cz

Visací náušnice

Visací náušnice jsou klasickým šperkem, který naleznete v mnoha různých provedeních – velikostech, tvarech, od jemných po nápadnější. Pro formálnější vzhled zvolte jednoduché náušnice s perlou nebo jemným diamantem. Pokud toužíte upoutat svými náušnicemi pozornost, nebojte se výraznějších tvarů i barev. Díky visacím náušnicím vyjádříte svou osobnost a jedinečný styl. 

visaci-nausnice-s-drahokamy

Zdroj: pdpaola.com

Barevné drahokamy

Pokud hledáte něco trochu kreativnějšího, náušnice s drahokamy jsou tou správnou volbou. Vybírat můžete například z tmavě červených granátů nebo rubínů, žlutých citrínů, růžových turmalínů, bledě modrých akvamarínů anebo zelených vltavínů. Jednotlivé šperky se od sebe liší zpracováním, barvou a samozřejmě i cenou. Vzhledem k tomu, že drahé kameny mohou vydržet po celý život a časem se zvyšuje jejich hodnota, jsou i skvělou investicí. 

nausnice-barevne-drahokamy

Zdroj: apart.cz