Diamantové náušnice právem patří mezi nejuniverzálnější a nejoblíbenější šperk. Mají schopnost působit velmi jemně a lichotí ženám jakéhokoliv věku. Navíc se čiré diamanty hodí ke všem barvám zlata, pokud proto uvažujete nad koupí, můžete vybírat mezi populárním bílým, moderním žlutým a romantickým růžovým zlatem. Tímto skvostem navíc potěšíte i ženy s láskou k živým barvám a pestřejším šperkům, diamanty totiž nejsou jen čiré, ale pokrývají celou paletu barev.

ZNÁTE VŠECHNY BARVY DIAMANTŮ?

Stále více populárními se stávají barevné diamanty. Modré jsou krásné a poměrně ojedinělé. Mají výraznou barvu a díky své jedinečnosti jsou perfektní investiční možností. Zelené diamanty potěší ty, které milují zajímavé šperky. Jsou vzácné, mají oslnivý odstín, který jistě upoutá pozornost a zaujme na první pohled. Žluté diamanty jsou symbolem energie, radosti a optimismu. Přicházejí v široké škále odstínů od světlé po jasně žlutou barvu a jsou odvážnou a výraznou volbou. Mezi ty nejromantičtější a nejženštější ze všech řadíme růžové kameny. Pokud se chcete vyjádřit, vyberte právě ty. Nekonvenční barvou diamantu je černá, která zaujme na první pohled nadčasovým půvabem. Černé diamanty ve špercích symbolizují odvahu a demonstrují nezávislost. A na závěr, jedinečný a krásný drahokam, který dodá vašemu šperku nádech sofistikovanosti je champagne diamant.

diamant – zázrak přírody

Diamanty patří mezi přírodní poklad. Vznikají mnoho kilometrů pod zemským povrchem při vysokých teplotách a vysokém tlaku. A navíc nás neustále okouzluje jejich půvab. Pokud diamant spojíte se zlatem, vznikne šperk, který především vynikne svou odolností a nadčasovostí. Univerzálnost je jeden z dalších důvodů, proč si zlaté náušnice pořídit. Mohou mít mnoho podob – decentní se hodí pro každou příležitost, visací náušnice s diamantem pro společenské události. Pokud chcete pořídit dárek malé slečně, na který nikdy nezapomene a bude ji památkou na celý život, zvolte dětské náušnice s motivem srdce, hvězdičkami nebo s kapkami zdobené diamanty nebo jinými drahými kameny. Vysoká odolnost diamantů a zlata také zaručuje, že s vámi bude šperk žít dlouhá léta. Vyžadují přitom minimální péči.

prirodni-diamant

Vyplatí ses investovat do diamantových náušnic?

Nejen, že jsou diamantové náušnice nádherným způsobem, jak někoho obdarovat, ale hodnota drahých kamenů s přibývajícím časem stále stoupá. Jak je to možné? Přírodní diamanty jsou vzácným a cenným zdrojem, jsou extrémně odolné a mohou být vytvořeny pouze intenzivními geologickými procesy. Diamantu trvá mnoho let, než se vytvoří, což dále zvyšuje jeho vzácnost a také hodnotu. Vzhledem k tomu, že celosvětová populace stále roste, roste také poptávka po diamantech, kterých je omezené množství. Staly se také žádanějším symbolem společenského postavení a jejich krása a třpyt z nich činí velmi žádaný drahokam.

 

Pokud hledáte způsob, jak ozdobit sebe nebo někoho blízkého, jsou náušnice s diamanty pro vás to pravé. Navíc se stanou dlouhodobou a hodnotnou investici. Jaký si koupíte příští šperk?