Představujeme kolekci designových šperků JK ART z minerálů a kvalitních kovů, chirurgické oceli a stříbra. Všechny šperky jsou vyrobeny v limitovaných edicích jednoho kusu. Jsou vytvořeny podle aktuálních trendů a inspirovány přírodou. Kvalitně zpracované detaily šperků a originální tvary vytvářejí z těchto šperků doplněk pro originální ženy i muže. Cenově dostupné a tvořené i na zakázku. Šperky k nahlédnutí zde.

Šperky jsou vyráběny z kvalitních kovů a materiálů. Některé části šperků jsou pozlacené, aby vynikl minerál. Místo běžné bižuterie studio nabízí tyto šperky za srovnatelnou cenu! Nově je ve špercích používána i měd‘, jejichž největší výhodou je, že nerezne, nemění barvu, je protizánětlivá a velmi aktuální.

Šperky z minerálů jsou tvořeny čistě z přírodních kamenů. Dle svého vzniku, tvrdosti, chemického složení či barvy můžeme minerály dělit do různých skupin a na základě příslušných vlastností získávají i své názvy. Každým rokem je objeveno několik desítek nových druhů. O minerálech se také tvrdí, že mají mnohé léčebné účinky. Minerály vytvářejí zajímavé struktury i barvy, a proto není divu, že se staly velmi oblíbeným materiálem ve šperkařství. V poslední době se minerální šperky stávají velmi trendy a milovnice boho stylu si v nabídce jiště najdou svůj vysněný šperk.