Zajisté víte, že náušnice z bílého zlata jsou nestárnoucí klasikou a nepostradatelnou součástí vaší šperkovnice. Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme výběr šesti nejoblíbenějších náušnic, které patří mezi stálice na trhu a jsou stále v kurzu. Pojďte se s námi na ně podívat.

DROBNÉ DIAMANTOVÉ PECKY

Diamantové pecky sluší snad každé ženě. Díky jejich minimalistickému a přitom impozantnímu vzhledu se skvěle kombinují s různými styly oblečení. Diamanty jsou navíc velmi odolné, a tak vám budou dělat radost po dlouhá léta.

diamantove-pecky

Visací náušnice

Krása visacích náušnic vás může doprovázet v běžný den nebo při výjimečných událostech. Vyniknou u žen s krátkými i dlouhými vlasy. Jsou výrazné, stylově rozmanité a pokud je doplníte o barevný drahokam, docílite perfektního vzhledu.

visaci-nausnice-drahokam-klenota

PERLOVÉ NÁUŠNICE

Perly pouze pro speciální příležitosti? Už tomu tak dávno není. Náušnice s perlami získávají stále více popularity. Určitě znáte klasické bílé kulaté perly, ale víte, že existují i jiné druhy? Vyzkoušejte tahitské perly, které vynikají svou tmavou tajuplnou barvou, perly jižního pacifiku pak okouzlí barvou zapadajícího slunce. Pokud hledáte něco speciálního, můžou vám padnout do oka tzv. barokní perly, které svým nepravidelným tvarem vykouzlí každému úsměv na tváři.

perly-visaci-nausnice-diamant

NÁUŠNICE NA JEDNO UCHO

Jste trochu rebelka a chcete vyjádřit svou nezávislost? Nošení jedné náušnice může být symbolem nekonformity a vyjádření aktuálních pocitů. Stává se populární nejen mezi ženami, ale i muži. Můžete si také pořídit náušnici na jedno ucho, která bude ideálním doplňkem ke klasickému páru náušnic.

nausnice-na-jedno-ucho

KRUHY BÍLÉ ZLATO

Velké kruhy stále bodují. Pokud si ovšem na velkou extravaganci nepotrpíte, můžete zvolit kruhy s menším průměrem. Díky nadčasovosti se do těchto náušnic rozhodně vyplatí investovat. Kruhy se totiž hodí pro každou příležitost, navíc si s nimi můžete i krásně pohrát. Pokud máte více dírek na jednom uchu, doplňte je třeba drobnější diamantovou peckou.

bile-zlato-kruhy-diamant

NÁUŠNICE Z BÍLÉHO ZLATA S DIAMANTEM

Blíží se jaro a s ním i barevné a odvážné kombinace náušnic. Náušnice z bílého zlata můžete doplnit o modré safíry, modrofialové africké tanzanity, fialové a zelené ametysty nebo zelené vltavíny. Pokud hledáte něco jemnějšího, bleděmodré akvamaríny podtrhnou modré oči a růžové morganity zase skvěle ladí k něžné dívce. Pokud jste brunetka, poohlédněte se po smaragdech.

visaci-nausnice-drahokam-smaragd

SLYŠELI JSTE UŽ O LABORATORNÍCH DIAMANTECH? PODÍVEJTE SE NA 6 NEJKRÁSNĚJŠÍCH ŠPERKŮ S TĚMITO KAMENY.